Twoje wyniki wyszukiwania

III etap Kampusu Zamienie już w sprzedaży!

Wysłane przez Kampus Zamienie na 9 sierpnia 2021
0

Etap III Kampusu zaprojektowaliśmy w standardzie willi miejskich. Kameralne 3- piętrowe budynki wyróżniają się Etap III Kampusu zaprojektowaliśmy w standardzie willi miejskich. Kameralne 3 – piętrowe budynki wyróżniają się atrakcyjną architekturą w nowoczesnym podmiejskim stylu. Dbając o ekologię i czyste powietrze, w obecnie realizowanym etapie skupiliśmy się na minimalizacji emisji CO2. Udało nam się osiągnąć 80% redukcji emisji w stosunku do pierwszego etapu dzięki zastosowaniu pomp ciepła i paneli PV na dachach budynków.

W ofercie znajdują się mieszkania 2, 3, 4 i 5-pokojowe o metrażu od 35 m2 do 111m2, charakteryzujące się przemyślanym układem pomieszczeń, dużą ilością światła dziennego oraz dostępnymi dużymi ogródkami lub balkonami. Pośrodku kwartału III etapu znajdzie się część rekreacyjna z rozległą zielenią, jeziorkami, placem zabaw.

We współpracy z firmą Innogy zaprojektowaliśmy ekologiczny system ogrzewania inwestycji oparty na połączeniu gruntowych pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych (ze wsparciem kotłów gazowych). Jako jego uzupełnienie, każde z mieszkań wyposażone zostało w klimakonwektor – zimą ogrzewający pomieszczenia; latem – pełniący funkcję klimatyzacji.

Więcej informacji już wkrótce!

Porównaj oferty