Twoje wyniki wyszukiwania

Projekt koncepcyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.

Cześć komercyjna

W ramach Kampusu Zamienie planujemy powstanie nowoczesnej powierzchni usług społecznych, handlu, biur i usług dla biznesu. Połączenie usług z funkcjami mieszkań na sprzedaż i na wynajem, powoduję , że Kampus jest największym realizowanym na południowych przedmieściach Warszawy projektem o funkcjach mieszanych. Dzięki bezpośredniemu położeniu przy węźle Zamienie (trasa S7) uzyska doskonałe połączenie z Służewcem, Ursynowem i Okęciem, jak również z miastami południowej części województwa mazowieckiego.

Pierwsza faza zabudowy komercyjnej jest projektowana od strony wschodniej, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S7. W ramach niej planujemy powstanie szkoł

Usługi społeczne

Kampus Zamienie realizuje także funkcje usług społecznych bezpośrednio w ramach realizowanych kwartałów zabudowy mieszkalnej.

Poza funkcjami ponadregionalnymi, Kampus, w ramach diagnozy lokalnych potrzeb społecznych przeprowadził konsultacje, podczas których mieszkańcy Zamienia określili swoje potrzeby w zakresie lokalnych usług społecznych.

W pierwszej fazie powstał park wraz z dwoma różnymi placami zabaw, altanami, jeziorkami i strefą sportu. Najemcami lokali usługowych są rzemieślnicza piekarnia, restauracja, żłobek, specjalistyczna przychodnia rehabilitacyjna, sklep spożywczy oraz usługi kosmetyczne.

Dodatkowo toczą się rozmowy z Gminą Lesznowola dotyczące wynajmu lokalu przeznaczonego na Kampus Kultury, który zaoferuje mieszkańcom gminy możliwość spotkania oraz skorzystania z pakietu usług edukacyjno-bibliotecznych, kulturalnych, sportowych oraz wielu innych funkcji.

Przedszkole

Ze względu na potrzeby lokalnej społeczności w kolejnym kwartale zabudowy mieszkaniowej w ramach Kampus Zamienie planujemy powstanie budynku pięciooddziałowego przedszkola. Budynek powstanie z zastosowaniem materiałów ekologicznych istotnych dla realizacji programów dla dzieci z alergiami.

Ekologia

Dbając o ekologię i czyste powietrze, w kolejnym realizowanym etapie skupiliśmy się na minimalizacji emisji CO2. Zagwarantowaliśmy 80% redukcji emisji w stosunku do pierwszego etapu dzięki zastosowaniu pomp ciepła i paneli PV na dachach budynków, dodatkowo oferując mieszkańcom możliwość chłodzenia mieszkań.

Porównaj oferty