Twoje wyniki wyszukiwania

Południowe przedmieścia aglomeracji Warszawskiej

Tuż przy południowej granicy Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Ursynowa.

30 minut od Centrum Warszawy

1 km od węzła Zamienie na trasie S7, poza strefą hałasu generowanego przez drogę.

Lesznowola – jedna z najbogatszych i najdynamiczniej rozwijających się gmin aglomeracji warszawskiej, o bogatej infrastrukturze społecznej i wielu obszarach zieleni.

Szybki i wygodny dojazd do Warszawy i Piaseczna

Dostępny transport publiczny: przystanki ZTM i stacja PKP w pobliżu osiedla.

Lokalizacja

Lokalizacja

Dostęp do szerokiej infrastruktury społecznej

Edukacja

Gmina Lesznowola znana jest z wysokiego poziomu edukacji w szkołach publicznych. W 2019 roku otrzymała 3 miejsce i tytuł „Miejsca sprzyjającego edukacji” w kategorii 10 najlepszych miast i gmin w skali całego kraju! Od 2021 dzieci mieszkające w Kampusie Zamienie będę uczyły się w nowo otwartej szkole podstawowej z halą sportową, znajdującej się w odległości zaledwie 500m od osiedla. Młodsi mieszkańcy mogą skorzystać ze żłobka znajdującego się na terenie inwestycji oraz z licznych punktów przedszkolnych w okolicy.

Usługi

Na terenie osiedla oraz w jego pobliżu, mieszkańcy znajdą pełną infrastrukturę konieczną do komfortowego funkcjonowania: sklepy, punkty gastronomiczne, ośrodki zdrowia, urząd pocztowy, paczkomat. Na terenie Kampusu Zamienie znajdują się Żabka, żłobek, piekarnia rzemieślnicza. Wkrótce otwarta zostanie także oddana specjalistyczna klinika, restauracja i gabinet kosmetyczny.

Zielone przedmieścia

Kampus Zamienie to doskonałe miejsce dla osób, które cenią zrównoważony charakter przedmieść – spokojniejszy niż w dużym mieście, a równocześnie pozwalający na wygodne codzienne funkcjonowanie i komfortowy dojazd do Warszawy.

Czas wolny

Żeby spędzić wolny czas z rodziną, nie musisz wyjeżdżać do Warszawy! Bogata oferta terenu rekreacyjnego z zielenią, jeziorkami, placem zabaw oraz infrastrukturą dla czworonogów umili letnie popołudnia. Ponad to, już wkrótce w Kampusie znajdzie się ośrodek kultury z biblioteką i programem zajęć dla dzieci i dorosłych. Miłośników sportu ucieszą okoliczne stadniny koni, miejsca do gry w tenisa lub squosha i ścieżki rowerowe.

Porównaj oferty