Twoje wyniki wyszukiwania

Prezentowana wizualizacja ma charakter poglądowy.

Mieszkania na sprzedaż:
Apartamenty
Mieszkania

Lokale mieszkalne:
Mieszkań na wynajem
Dla seniorów
Akademik
Hotel

Funkcje dla biznesu:
Biura
Labolatoria
Logistyka
Usługi dla biznesu

Usługi:
Edukacja
Zdrowie
Sport
Gastronomia
Handel
Rozrywka
Usługi społeczne

Projektując Kampus chcieliśmy stworzyć miejsce, które w zrównoważony sposób łączy przestrzeń dla mieszkańców, centrum usług społecznych i funkcję nowoczesnego parku technologicznego. W Kampusie nie tylko mieszkasz w komfortowym otoczeniu, możesz tu efektywnie pracować, a potem fajnie spędzić wolny czas z rodziną, rozwijając swoje pasje.

Kampus jest starannie zaplanowaną inwestycją, obejmującą obszar 20 ha, w której znajdą swoje miejsce funkcje mieszkaniowe, biurowe i usługowe. W każdym kwartale zadbaliśmy o atrakcyjną część rekreacyjną – wewnętrzne parki, jeziorka i place zabaw. Obecnie w sprzedaży znajduje się III etap inwestycji, w 2022 roku rozpocznie się budowa czwartego etapu.

Rozpoczęliśmy prace projektowe piątego etapu. Planujemy zaprosić do naszego projektu prywatną szkołę średnią, stworzyć ponadlokalne centrum usług i handlu wraz z częścią medyczną i biurowo – labową dla nowoczesnych firm. Naszym klientom zaoferujemy też serwisowane mieszkania na wynajem. Projektowany kwartał będzie posiadał bezpośrednią komunikację z węzłem Zamienie w ramach trasy ekspresowej S7, zapewniającej szybki i komfortowy dostęp do Kampusu dla mieszkańców Ursynowa, Mokotowa, jak również Piaseczna i innych miejscowości południowej części województwa mazowieckiego.

Unikalne połączenie
funkcji i formy

Kampus Zamienie to jeden z największych wielofunkcyjny projektów w okolicy Warszawy. Wyróżnia się zrównoważonym podejściem do funkcji, jakością przestrzeni publicznych i nowoczesnym układem komunikacyjnym – bezpośrednio połączonym z trasą S7. Projekt Kampus tworzy harmonijną całość, będącą atrakcyjną ofertę zarówno dla mieszkańców jak i biznesu ceniących sobie walory nowoczesnej przestrzeni i dobrze skomunikowanej lokalizacji podmiejskiej.

Nowoczesne wille miejskie

Etap III Kampusu zaprojektowaliśmy w standardzie willi miejskich. Kameralne 3- piętrowe budynki wyróżniają się atrakcyjną architekturą w nowoczesnym podmiejskim stylu.

W ofercie znajdują się mieszkania 2, 3, 4 i 5-pokojowe o metrażu od 38m2 do 111m2, charakteryzujące się przemyślanym układem pomieszczeń, dużą ilością światła dziennego oraz dostępnymi dużymi ogródkami lub balkonami. Pośrodku kwartału III etapu znajdzie się część rekreacyjna z rozległą zielenią, jeziorkami, placem zabaw.

We współpracy z firmą Innogy zaprojektowaliśmy ekologiczny system ogrzewania inwestycji oparty na połączeniu gruntowych pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych (ze wsparciem kotłów gazowych). Jako jego uzupełnienie, każde z mieszkań wyposażone zostało w klimakonwektor – zimą ogrzewający pomieszczenia; latem – pełniący funkcję klimatyzacji.

Dzięki temu mieszkańcy Kampusu mają do dyspozycji ekologiczne rozwiązania, ale także otrzymują dodatkowo klimatyzację w standardzie do każdego mieszkania!

Ekologiczne rozwiązania

Pompy ciepła
i fotowoltaika

Kotły gazowe w trybie standardowym wykorzystujemy do wytworzenia ciepła dla potrzeb instalacji ciepłej wody oraz w okresie niskich temperatur rzędu – 15 st. C. Aby ogrzać i chłodzić budynki korzystamy z systemu pomp ciepła wspomaganych instalacją fotowoltaiczną. To aż 140 ton CO2 rocznie MNIEJ w atmosferze!

Mądrze gospodarujemy
wodą

Zaprojektowane na terenie III etapu Kampusu Zamienie zbiorniki wodne, zagospodarują wody deszczowe spływające z dachów, chodników, placu zabaw i fragmentów terenów zielonych. Do ich oczyszczenia wykorzystamy proekologiczny system oparty na wykorzystaniu procesów fizycznych, chemicznych i biologicznych zachodzących w odpowiednio ukształtowanym środowisku zbiornika, bez stosowania chlorowania lub ozonowania.

Ponadlokalne centrum usługowe

V etap Kampusu adresowany jest dla najemców ceniących sobie najlepszą dostępność komunikacyjną, duże komfortowe zaplecze parkingów i unikalną ofertę powierzchni najmu. Lokale handlowe będą posiadać powierzchnię najmu do 2000 mkw, zaś całość planowanej powierzchni funkcji komercyjnych wyniesie ponad dwadzieścia tysięcy mkw.

W ramach etapu zakładamy pozyskanie najemców z zakresu edukacji (liceum, szkoła wyższa, szkołą językowa), medycyny, handlu i rekreacji oraz biurowo-labową. Nowe centrum będzie stanowiło zaplecze dla południowych dzielnic Warszawy oraz szybko rozwijających się terenów mieszkalnych Lesznowoli, Piaseczna, Raszyna, Tarczyna, Radomia.

Porównaj oferty